Pay Per Click Management

PPC reklama (pay per click)

Zobrazenie Vašej internetovej stánky medzi poprednými výsledkami vo vyhľadávaní na vybrané kľúčové slová

PPC reklama

Jedným z najrýchlejších a najjednoduchších spôsobov, ako dostať firmu na popredné pozície vo vyhľadávaní je PPC reklama. Skratka PPC je odvodená z anglického výrazu Pay Per Click, čo v preklade znemená „Platiť za klik“. Táto forma reklamy umožňuje zadávateľovi platiť len za priamu interakciu potenciálneho zákazníka s jeho firmou.

Cielenie PPC reklami

PPC je v súčasnosti na takej vysokej úrovni, že je možné cieliť ju na konkrétne oblasti trhu.  To znamená, že PPC reklama je vhodná aj pre menšie regionálne firmy, ktorých primárny trh je geograficky ohraničený napríklad 30 km v okolí prevádzky.

PPC reklamu môžeme tiež presne cieliť na:

- Čas, kedy sa budú reklamy zobrazovať (reštaurácia propagujúca svoje obedné menu do 14:00), alebo na určité dni v týždni.

- Demografické cielenie - podľa veku (študentský bankový účet).

- Pohlavia (e-shop ponúkajúci voňavky len pre ženy).

- Záujmov a tém (obchod s hráčskym príslušenstvom pre hráčov počítačových hier),

Platené pozície vo vyhľadávaní

Sú jednou z najpoužívanejších foriem internetovej reklamy. Ide o sponzorované výsledky na zvýhodnených pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania v internetových vyhľadávačoch, pri zadaní konkrétnych kľúčových slov.

Obrázkové (banerové) reklamy

Jedná sa o obrázkovú alebo animovanú reklamu, nachádzajúce sa na mnohých internetových stránkach s vysokou návštevnosťou. Ide najmä o spravodajské weby, alebo internetové stránky s výraznou segmentáciou návštevníkov.

Remarketing

Mnohokrát sa stane, že návštevníka stránka hneď nezaujme alebo na nenakúpi na prvý krát, preto je dôležité sa mu pri ďalších vyhľadávaniach tých istých slov pripomenúť a to je možné vďaka remarketingu.

Reklama na sociálnych sieťach

Need to generate awareness about your brand, product or service? We’ll develop a social advertising strategy aimed to meet KPIs and your targets.

Video reklama

Najčastejšie sa využíva na youtube.com, ide o krátke video, ktoré sa zobrazuje pred videami a dá sa prepnúť až po niekoľkých sekundách.

Prieskumy:

Povedzte nám o svojom podnikaní

A my Vám pripravíme plán internetovej propagácie na mieru

Napíšte nám o svojom podnikaní
a my pre Vás zadarmo pripravíme analýzu kľúčových slov

Odporúčania:

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).