Web Development Services

SEO OPTIMALIZÁCIA STRÁNOK

Optimalizácia internetových stránok pre fulltextové vyhľadávače ako je napríklad Google a rast pozícií vo výsledkoch vyhľadávania

SEO optimalizácia

Chceli by ste, aby sa vaša internetová stránka zobrazovala na popredných pozíciach vo výsledkoch vyhľadávania pri zadaní relevantných kľúčových slov súvisiacich s vašim podnikaním?

Organic Search

Zvyšovanie relevantnosti stránky pre internetové vyhľadávače na relevantné kľúčové slová a zlepšovanie umiestnenia stránky medzi výsledkami vo vyhľadávaní.

On-Page SEO

Pre efektívnu SEO optimalizáciu je dôležité optimalizovať každú formu formu obsahu na stránke - texty, obrázky, blogy, videá, produkty a podobne. 

Link Building

Budovanie spätných odkazov na samotnej stránke ale aj na príbuzných alebo tematických weboch, prostredníctvom blogových, odborných alebo PR článkov.

SEO OPTIMALIZÁCIA

Optimalizácia stránok pre vyhľadávače je problematika, ktorá sa neustále vyvíja. Fulltextové vyhľadávače, ako sú napríklad Google, Yahoo!, Bing a podobne, sú založené na vlastných robotoch, ktoré neustále prehľadávajú stránky na internete a na základe ich obsahu a vlastného algoritmu im prisudzujú určitú relevanciu pre rozličné kľúčové slová. Tieto stránky sa potom zobrazujú v zozname výsledkov na rôznych pozíciach pri zadaní konkrétnych kľúčových slov do vyhľadávača. 

V skratke by sa dalo povedať, že SEO optimalizácia je založená na vytváraní obsahu a zvyšovaní kvality stránky.

Prieskumy:

Povedzte nám o svojom podnikaní

A my Vám pripravíme plán internetovej propagácie na mieru

Napíšte nám o svojom podnikaní
a my pre Vás zadarmo pripravíme analýzu kľúčových slov

Odporúčania:

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).